| Típus | Nyomkövetős óra |
| Fényképező | Van |
| SIM kártya foglalat | Van |
| GPS | Van |
| Vízálló | Igen |
| Akkumulátor kapacitás | 850 mAh |
| Tömeg | 60 g |
Kijelző |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 44 990 Ft
További XPLORA termékek: XPLORA Okosóra, aktivitásmérő
| Típus | Nyomkövetős óra |
| Fényképező | Van |
| SIM kártya foglalat | Van |
| GPS | Van |
| Vízálló | Igen |
| Akkumulátor kapacitás | 850 mAh |
| Tömeg | 60 g |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 1.3" |
| Kijelző felbontása | 240 x 240 pixel |
Hálózati kapcsolatok | |
| 2G támogatás | Van |
| 3G támogatás | Van |
| LTE támogatás (4G) | Van |
| Adatátvitel | Bluetooth |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.