
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Okosóra |
| Fényképező | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| GPS | Nincs |
| Vízálló | Nem |
| Akkumulátor kapacitás | 200 mAh |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 1.7" |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 5 320 Ft
További Denver Electronics termékek: Denver Electronics Okosóra, aktivitásmérő
| Típus | Okosóra |
| Fényképező | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| GPS | Nincs |
| Vízálló | Nem |
| Akkumulátor kapacitás | 200 mAh |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 1.7" |
| Kijelző felbontása | 280 x 280 pixel |
Hálózati kapcsolatok | |
| 2G támogatás | Nincs |
| 3G támogatás | Nincs |
| LTE támogatás (4G) | Nincs |
| Adatátvitel | Wi-Fi Bluetooth |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.