További ARMODD termékek: ARMODD Okosóra, aktivitásmérő
| Típus | Okosóra |
| Fényképező | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| GPS | Van |
| Vízálló | Igen |
| Tömeg | 51 g |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 2" |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Sportoláshoz kerestem egy tartalék órát a meglévő sport órám mellé, mely eléggé "megbízhatóan" mér pulzust, vérnyomást, s még telefonon is elérhető...
Nagyon bevált a fentiekkel kapcsokatban, az ár/érték is nagyon jó.
Edzésekkor a kalóriát nem nagyon jól méri. De ez nem is fontos, a m...
| Típus | Okosóra |
| Fényképező | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| GPS | Van |
| Vízálló | Igen |
| Tömeg | 51 g |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 2" |
| Kijelző felbontása | 410 x 502 pixel |
Hálózati kapcsolatok | |
| 2G támogatás | Nincs |
| 3G támogatás | Nincs |
| LTE támogatás (4G) | Nincs |
| Adatátvitel | Bluetooth |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.