
| Típus | Okosóra |
| Fényképező | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| GPS | Van |
| Vízálló | Igen |
| Akkumulátor kapacitás | 296 mAh |
| Tömeg | 30.7 g |
Kijelző |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 116 805 Ft
További Apple termékek: Apple Okosóra, aktivitásmérő
| Típus | Okosóra |
| Fényképező | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| GPS | Van |
| Vízálló | Igen |
| Akkumulátor kapacitás | 296 mAh |
| Tömeg | 30.7 g |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 1.57" |
| Kijelző felbontása | 324 x 394 pixel |
Hálózati kapcsolatok | |
| 2G támogatás | Van |
| 3G támogatás | Van |
| LTE támogatás (4G) | Van |
| Adatátvitel | Wi-Fi Bluetooth NFC támogatás |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.