

Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Okosóra |
| Fényképező | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| GPS | Van |
| Vízálló | Igen |
| Akkumulátor kapacitás | 640 mAh |
| Tömeg | 46.8 g |
Kijelző |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 143 430 Ft
További Amazfit termékek: Amazfit Okosóra, aktivitásmérő
| Típus | Okosóra |
| Fényképező | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| GPS | Van |
| Vízálló | Igen |
| Akkumulátor kapacitás | 640 mAh |
| Tömeg | 46.8 g |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 1.3" |
| Kijelző felbontása | 480 x 480 pixel |
Hálózati kapcsolatok | |
| 2G támogatás | Nincs |
| 3G támogatás | Nincs |
| LTE támogatás (4G) | Nincs |
| Adatátvitel | Bluetooth NFC támogatás |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.