
| Típus | Okosóra |
| Fényképező | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| GPS | Van |
| Vízálló | Igen |
| Akkumulátor kapacitás | 370 mAh |
| Tömeg | 24 g |
Kijelző |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 43 103 Ft
Az okosóra elődjét (GTS 3) már használtuk és kifejezetten elégedettek voltunk vele. Ez, ha lehet még jobb modell. Meglepetés volt, hogy telefonálás...
Kifejezetten jó akku üzemidő, jó minőségű szinkronizáció, megbízhat...
Nem tudok ilyet említeni.
További Amazfit termékek: Amazfit Okosóra, aktivitásmérő
| Típus | Okosóra |
| Fényképező | Nincs |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| GPS | Van |
| Vízálló | Igen |
| Akkumulátor kapacitás | 370 mAh |
| Tömeg | 24 g |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 1.75" |
| Kijelző felbontása | 390 x 450 pixel |
Hálózati kapcsolatok | |
| 2G támogatás | Nincs |
| 3G támogatás | Nincs |
| LTE támogatás (4G) | Nincs |
| Adatátvitel | Bluetooth |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.